Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj v Rousínově 16.2.2014

17. 2. 2014

V neděli 16. 2. 2014 jsme se zúčastnili pěkně připraveného a velmi kvalitně obsazeného turnaje v Rousínově. Termín turnaje byl znám několik měsíců, ale přesto se čtyři hráči omluvili. Při základně desíti kluků je dost nepříjemné a museli jsme doufat, že nikdo neonemocní a nezraní se. Pod vedením manažera týmu pana Dohnala v roli trenéra, se s nutnou dávkou štěstí, podařilo uhrát velmi dobrý výsledek.

Sestava: Doležel Dalibor, Hradečný Marek, Drápal Vít, Dohnal Matyáš, Karásek František, Klapka Lukáš.

Hodonín - TJ FC Kostelec na Hané           0:1

Do turnaje jsme vstoupili nejlepším možným způsobem, když jsme v prvním utkání ustáli velký tlak týmu z Hodonína a po gólu Matyho jsme ubránili vítězství.

Střelci: Dohnal.

TJ FC Kostelec na Hané - Doubravka        0:0

V konfrontaci se slovenským fotbalem jsme udrželi znovu čisté konto a brali cenný bod za remízu.

TJ FC Kostelec na Hané - Rousínov          1:0

Štěstí při nás stálo i v zápase s vítězem tohoto turnaje, kterého jsme dokázali jako jediní porazit. Po krásné nahrávce Dalibora vstřelil gól Maty. Soupeř byl lepší, ale body byly naše.

Střelci: Dohnal.

Kroměříž - TJ FC Kostelec na Hané          3:0

Ve čtvrtém utkání se naplno projevila absence více hráčů na střídání a bylo vidět, jak proti velmi kvalitnímu soupeři docházejí rychle síly.

HFK Olomouc - TJ FC Kostelec na Hané        2:0

Olomoucký tým odehrál velmi kvalitní zápas a nepustil nás do šancí.

Lokomotiva - TJ FC Kostelec na Hané       0:2

Na závěr nás čekali dva papírově slabší soupeři. Hned v prvním utkání jsme potvrdili lepší výkonnost a po nahrávce Matyho skóroval Dalibor. Další rychlou akci zakončil střelou z první Víťa po nahrávce Dalibora.

Střelci: Doležel, Drápal.

Pohořelice - TJ FC Kostelec na Hané        0:2

V posledním našem vystoupení na turnaji jsme porazili tým Pohořelic gólama Matyho a Daliho. V bráně pátá vychytaná nula v turnaji a celkově jen pět inkasovaných gólů, mluví nejen o zodpovědné obraně, ale hlavně o výborném výkonu Marka Hradečného.

Střelci: Dohnal, Doležel.

S nadějí na třetí místo jsme sledovali zbývající tři utkání. Turnaj se však překvapivě hodně zamotal a po posledním utkání bylo jasné, že nás čeká bramborová medaile za čtvrté místo. Kdyby to někdo řekl na začátku turnaje, tak tomu ani nechci věřit. Za mě parádní úspěch na velkém turnaji. Klukům i trenérovi velký díky.