Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj v Nezamyslicích 16.11.2013

16. 11. 2013

    Kvalitně obsazený a připravený turnaj ve sportovní hale v Nezamyslicích nás čekal v sobotu 16. 11. 2013. V sestavě chyběla brankářská jednička Marek Hradečný a útoční snipeři Dalibor Doležel a Adam Komišák. Vstupovali jsme do turnaje s jedním hráčem na střídání, tudíž s nepříliš velkým očekáváním, co se výsledku týkalo. Sestava: Kudláček Ondřej, Kučera Martin, Dohnal Matyáš, Klapka Lukáš, Karásek František, Krejčí David.

 

TJ FC KnH - Nezamyslice na Hané     4:0

   Většinou se v prvním zápase turnaje poměrně trápíme, ale tentokrát jsme suverénně porazili tým domácích. První gól vstřelil Ondra "z první" po rohovém kopu. Poté se trefil k tyči Franta a uklidnil náš tým.  Do útoku se rozběhnul i Lukyn a prvně skóroval z nulového úhlu, a potom po krásné nahrávce Kučiho.

Střelci: Lukyn 2, Ondra, Franta.

Němčice na Hané - TJ FC KnH     2:4

   V druhém utkání jsme změřili síly s týmem Němčic. Standardní situace z rohu a nahrávka Kučiho na Ondru, který skóruje. Ta samá situace a Kuči nahrává na gól Frantovi, který zvyšuje na 2:1. Zápas rozhoduje krásnou střelou k tyči Ondra a tentýž hráč výsledek potvrzuje.

Střelci: Ondra 3, Franta.

TJ FC KnH - Konice      2:2

   Poslední zápas skupiny prověřil naše schopnosti a dovednosti. V bráně vystřídal Matyho Kuči a předvedl, že máme tým plný univerzálních hráčů. Silný tým Konic vedl o gól, když po přesném centru Lukáše, vyrovnal Ondra.  Chvilku před koncem utkání vyrovnal po nahrávce Ondry pohotovou střelou Maty.

Střelci: Ondra, Maty.

TJ FC KnH - 1.SK Prostějov (2005)     2:0

   Do semifinále jsme šli z prvního místa v tabulce. Narazili jsme na technický tým Prostějova. Velmi náročné utkání rozhodl dvěma góly Maty. V brance famózně zachytal, nejlépe nahrávající hráč v prvních dvou utkání, Kuči.

Střelci: Maty 2.

TJ FC KnH - Konice          1:2

   V druhém semifinále porazili Konice tým Klenovic a vyzvali nás ve finále. První branku vstřelil Ondra a tentokrát jsme přišli o vedení před koncem my. V prodloužení, hraném na zlatý gól, jsme se dopustili velké hrubky a nejlepší střelec turnaje utkání rozhodl.

Střelci: Ondra.

   Ve velmi omezené sestavě jsme předvedli kvalitní výkony a potvrdili dlouhodobě rostoucí formu. Příjemně překvapil Kuči v brance a hokejový brankář Ondra, který byl o gól za nejlepším střelcem turnaje. Věřím, že halová sezóna bude takto pokračovat a dočkáme se dalších úspěchů.