Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj v Nezamyslicích 12.01.2014

13. 1. 2014

Hráči ročníku 2003 a mladší, přijeli v neděli 12.1.2014 do sportovní haly v Nezamyslicích, s odhodláním začít nový kalendářní rok vítězstvím na turnaji. Sestava: Dohnal Matyáš, Klapka Lukáš, Komišák Adam, Hradečný Marek, Drápal Vít, Karásek František, Kučera Martin, Doležel Dalibor, Krejčí David.

TJ FC Kostelec na Hané - Nezamyslice na Hané          9:1

V prvním utkání jsme předvedli sebevědomý výkon a porazili domácí jednoznačným výsledkem.

Střelci: Dohnal 4, Klapka 2, Doležel, Karásek, Kučera.

Haná Prostějov - TJ FC Kostelec na Hané          1:2

V celkem vyrovnaném utkání rozhodli dvě branky Matyho. Vítězství nám zajistilo první místo ve skupině a postup do semifinále.

TJ FC Kostelec na Hané - 1. SK PV „B“          1:1

V posledním utkání ve skupině jsme hráli jen o prestiž. 1. SK PV „B“ hrál o druhé místo ve skupině a nasadil velmi vysoké tempo. Přesto jsme však uhájili bod a mohli se v klidu soustředit na tým Áčka.

Střelec: Dohnal.

TJ FC Kostelec na Hané - 1. SK PV „A“    3:0

Bitvu o finále jsme svedli s Ačkovým týmem Prostějova, který nás překvapivě nepotrápil tolik jako tým B. V brance Mára udržel čisté konto a v pravou chvíli se probral střelec Dalibor. Krásnými góly jsme postoupili do finále.

Střelci: Doležel 2, Dohnal.

Tovačov -  TJ FC Kostelec na Hané             2:1 (1:1) na penalty

Ve finále jsme se potkali s týmem Tovačova. Pro nás velká neznámá. Věděli jsme jen, že mají velmi důrazný tým a velmi talentovaného tvůrce hry. Ten svoji roli potvrdil a vstřelil úvodní gól. O vyrovnání se postaral netradičně Mára, když střelou přes celé hřiště zaskočil brankáře. Finále skončilo, stejně jako na podzim minulého roku, remízou a šlo se na penalty. Tam jsme bohužel vstřelili o gól méně než soupeř a z Nezamyslic si odvezli zase druhé místo.

Jako start roku 2014 to vidím velmi pozitivně. Zase jsme patřili mezi nejlepší týmy, ale zároveň bylo dobře vidět, že je potřeba máknout, aby byla úspěšná sezóna celá!