Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo OFS Plumlov 29.9.2013

V Plumlově nás přivítalo slunné počasí, pěkné fotbalové prostředí a nic nebránilo zisku šesti bodů. Cesta za vítězstvím však byla trnitá. Nebudu zde rozebírat jednotlivé chyby, ale mrzí mě, že se většinou na gól tak nadřeme, abychom v zápětí darovali branku soupeři.

 

TJ FC Kostelec na Hané - TJ Sokol Klenovice na Hané      6:5

V prvním utkání jsme narazili na jednou z častých a velmi vyrovnaných soupeřů. Po hladkém vedení 2:0 po brankách Dalibora a Matyho došlo k první pobídce soupeře. Po krásné nahrávce Luky skóroval opět Dalibor na 3:1. Kluci s Klenovic výrazně zlepšili svůj dosavadní výkon a po několika hrubých chybách, v půlce druhého poločasu, prohráváme 3:4. Hráči Klenovic doslova vozili góly do prázdné brány. Stejný vzorec Luky Klapka - Dalibor Doležel 4:4. Zaváhání v obraně a zase prohráváme o branku. Poté šťastný gól po teči Davida Krejčího a v posledních vteřinách vzal na sebe odpovědnost kapitán Matyáš Dohnal a jako už po několikáté rozhodl vyrovnaný zápas v náš prospěch. Střelci: Doležel 3, Dohnal 2, Krejčí.

TJ FC Kostelec na Hané - FK Němčice nad Hanou     8:3

V druhém utkání staré, dobré Němčice a jejich velká fanouškovská základna. Zápas, ve kterém jsme sice také nepodali moc přesvědčivý výkon. Budiž nám malou omluvou, že jsme hráli bez zraněného kapitána, kterého jsme hodně šetřili, a více prostoru dostali nováčci v týmu. Střelci: Dohnal 2, Kučera 2 (jedno krásné sólo), Slavíček, Doležel, Krejčí, Klapka.

Jsem rád za první zápas, ve kterém přes nepříliš oslnivý výkon, jste dokázali bojovat do poslední chvíli a znovu otočit těžký zápas v náš prospěch. Myslím, že to je mnohem cennější zkušenost než vyhrát nad slabším týmem 16:0 a taky to víc hřeje u srdíčka. Jen oběhový systém a nervy trenérů jsou těžce zkoušeni, ale co, jsou to mladí kluci ;-)

Jak se říká v jednom mém oblíbeném filmu. Slunce svítí, obloha je modrá, voda je mokrá a my jedeme dál!