Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo OFS Brodek u Konice 21.9.2013

   V sobotu 21. 9. 2013 jsme opět cestovali do horského prostředí v Brodku u Konice. Hory jako obvykle nezklamaly a připravily nevlídné počasí, ve kterém jsme vybojovali plný počet bodů. Na turnaji hráli Hradečný Marek, Matyáš Dohnal, Klapka Lukáš, Kučera Martin, Doležel Dalibor, Grulich Adam, Komišák Adam, Krejčí David, Dračanský David, Slavíček Ondřej.

1. SK Prostějov - TJ FC Kostelec na Hané     1:9

   V utkání, s mladým týmem Prostějova, byl i v těžkém terénu vidět technický fotbal. Kluci jsou šikovní a konečné skóre bylo skoro kruté. Za nás byli nekompromisní střelci: Maty 7x, Adam G., Dalibor.

TJ Sokol Mostkovice - TJ FC Kostelec na Hané     3:13

    Kluci z Mostkovic začali s velkým odhodláním, které korunovali úvodním gólem zápasu. Poté se však rozjela střelecká mašina. Dvojice Matyáš Dohnal a jeho dvorní nahrávač Adam Grulich byli k nezastavení v každém utkání. Dopředu se tlačil i Lukáš Klapka, který čtyřmi góly jen potvrdil svůj výborný výkon a stoupající fazónu. Svoje premiérové dvě branky v dresu Kostelce vsítila posila z Určic, David Krejčí. Střelci: Luky 4x, Maty 3x, David K. 2x, Adam G. 3x, Dalibor.

FC Kostelec na Hané - TJ Jiskra Brodek u Konice    16:1

   V posledním utkání hracího dne jsme vyzvali domácí tým. Střelecky se prosadil Martin Kučera, do té doby skvěle bránící a nahrávající. Pozadu nezůstal se dvěma brankama ani univerzál Dalibor Doležel, kterého na hřišti vidíte všude a malý útočný sršeň Adam Komišák. Další premiérou za starší přípravku v lize, byla branka Ondry Slavíčka. Mára měl tentokrát v bráně méně práce, kdy po dlouhé odmlce přišla vždy tutovka soupeře. Tuto těžkou situaci však zvládl a o čisté konto přišel až v závěru utkání. Střelci: Maty 5x, Adam 2x, Kučík 2x, Áďa K. 2x, David K. 2x, Dalibor 2x, Ondra.

   Všechny kluky musím pochválit za snahu. Nejenom, že na hřišti makají, ale snaží se v zápase zapracovat nové dovednosti, což se hned projevilo. Některé kombinace se dají prohlásit za velmi vyvedené. Dále jsem rád, že se daří zapracovat nové spoluhráče. Stávající formu je potřeba potvrdit i v dalších utkáních proti těžším soupeřům!