Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo OFS - Klenovice na Hané 10.5.2014

   Klenovice na Hané pořádali další ligové kolo dne 10. 5. 2014. Mimo domácích nás čekal zápas proti Němčicím, takže obsazení více než kvalitní. Sestava: Doležel, Dohnal, Karásek, Klapka, Hradečný, Komišák, Drápal.

TJ FC Kostelec na Hané - FK Němčice nad Hanou      10 - 3

    Do zápasu vstupujeme s vidinou 3 bodů, kluci se snaží rozhodnout hned v úvodu a také tak činí. Zápas kontrolujeme po celou dobu. Trochu lze vytknout slabší kombinaci, kterou ovšem vynahrazujme individuální hrou jednotlivců. Opět se nám daří využívat standardní situace.
Střelci: Doležel 6, Dohnal 2, Karásek 1, vlastní.


TJ FC Kostelec na Hané -
TJ Sokol Klenovice na Hané     9 - 2

   Souboj o čelo tabulky vyzněl lépe pro náš tým. Pokusili jsme se o taktickou změnu v herním systému, kterým se normálně prezentujeme. Zajímavě tuto skutečnost popsal trenér domácích v níže přiloženém textu.

Střelci: Doležel 4, Dohnal 3, Klapka, Karásek.

V mistrovském utkání s vedoucím celkem naší soutěže jsme naprosto propadli!!!!!!

   V dalším mistrovském utkání jsme doma přivítali suverénní celek našeho okresního přeboru starších přípravek - tým TJ KOSTELEC n. H. Bohužel se nám zápas vůbec nepovedl a kluci se naprosto nedokázali vypořádat s perfektní taktikou soupeře ve formě hluboké obrany. Šikovní kluci z Kostelce pak naše borce předčili úplně ve všem  - v souboji jeden na jednoho, ve standardních situacích a v pečlivé obraně a jasně tím dali najevo, kdo je na okrese nejlepší. U mnoha našich fotbalistů postrádám fotbalové myšlení a pohyb bez míče dnes naprosto neexistoval. Doufejme jen, že se nám v druhé polovině jarní časti, povede lépe. 

publikováno 10.05.2014