Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo OFS - Kostelec na Hané 27.4.2014

29. 4. 2014

    První jarní kolo ligy jsme odehráli dne 27.4.2014 v domácím prostředí, které jsme náležitě využili. Sestava: Klapka Lukáš, Komišák Adam, Drápal Vít, Karásek František, Kučera Martin, Doležel Dalibor, Drápal Vincent, Dohnal Matyáš. V brance nahradil zraněného Marka Hradečného čerstvě doléčený obránce Martin Kučera a vedl si dobře. Milým překvapením turnaje byly výkony dvou nejmladších hráčů Adama a Vincka.

1. SK Prostějov - TJ FC Kostelec na Hané    4:10 (1:6)

V prvním utkání jsme tentokrát přesvědčivě porazili tým Prostějova. Utkání střelecky otevřel Víťa a poté se prosadil obávaný střelec Maty po Daliborově nahrávce. Role se vyměnili a dvě branky vstřelil Dalibor. Po krásné akci malého Vinci dorážel Maty. Další dvě branky vstřelil Dalibor, když se prosadil individuálně. Pozornost kluků trošku opadla a probrali je dvě inkasované branky, na které postupně odpověděl Maty, Fana a Dalibor po přesném rohu Lukáše. Skóre uzavřeli hráči Prostějova.

Střelci: Doležel 5, Dohnal 3, Drápal Vít 1, Karásek 1.

TJ Sokol Mostkovice - TJ FC Kostelec na Hané     1:11 (1:9)

V utkání proti Mostkovicím se podařilo vstřelit gól i dalším hráčům. Brankostroj dvojice Dalibor – Maty obstarala první branku. Druhý padl po faulu na Dalibora, kdy Maty proměnil penaltu. Po pěkné akci se prosadil Aďa a střelou zdálky Fana. Vyzdvihnout si zaslouží nacvičený signál z přímého kopu, který zakončil Lukyn. Poté už jenom jmenovitě Maty, Luky, Dali, Luky. V druhém poločase jsme zkoušeli různé herní modely a vstřelili pouze dvě branky. Prvně Luky utekl po lajně a poté stejný hráč kopal roh a Dalibor skóroval hlavou 

Střelci: Klapka 4, Dohnal 3, Doležel 2, Karásek 1, Komišák 1.

TJ FC Kostelec na Hané – TJ Jiskra Brodek u Konice    18:2 (12:1)

V posledním utkání dne jsme vyzvali Brodek u Konice. Úbytek sil na hráčích nebyl znát a dík rychlému střídání jsme drželi stále dobré tempo hry. Skóre otevřel Fana, vzápětí se přidal z přímého kopu Lukyn. Poté Maty a Víťa a premiérový gól v lize vstřelil Vinca. Za zmínku stojí sólo přes půl hřiště zakončené střelou k tyči od Adama.

Střelci: Klapka 4, Dohnal 4, Doležel 3, Karásek 2, Komišák 2, Drápal Vít 2, Drápal 1.

Za trenéry velká pochvala všem hráčům. Společně jsme odvedli zase kus práce a na herním projevu i činnostech jednotlivých hráčů to jde vidět. Kombinační hra, zapojení všech hráčů do bránění i vstřílení branek je cesta, kterou se chceme ubírat. Teď se jen neuspokojit z dosažených výsledků a makat na tom, aby další kolo bylo zase v naší režii.