Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledkový servis přípravek 1.kolo OFS

V sobotu hrála mladší a starší přípravka 1.kolo OFS. Mladší přípravka své podzimní boje zahájila v Kralicích, starší jela na horkou půdu do Smržic.

Starší přípravka 2002 - 2003
sestava: Hradečný, Peřinka, Grulich, Klapka, Dohnal, Coufal, Šindler, Fröml.

Fc KnH - Olšany (0-3) 2-5
branky: Dohnal, Grulich

Fc KnH - Smržice(5-1) 6-2
branky: Klapka 1, Grulich 2, Fröml 3

Těžko se hodnotí zápas s Olšany. Hra vyrovnaná, místy z obou stran hodně nepřesná. Těžko se dostáváme do zakončení, perfektně pracuje defenziva Olšan. Hosté dávají v prvním poločase 3 krásné branky z větších vzdáleností. Ve druhém poločase FcKnH
stupňuje tlak, hraje se převážně na půlce soupeře, dáváme po pěkné akci gol, snižuje Dohnal na 1-3. Kluky to nakopne a začínají makat na 100%. Bohužel naší velkou slabinou je zakončení. Pálíme jednu šanci za druhou(Fröml, Dohnal, Grulich). Soupeř zvyšuje náskok na 4-1 a zápas se už pouze dohrává. Druhou naší branku dává bojovnik Grulich, škoda mohl být aspoň bod.

Ve druhém zápase nás čekají Smržice. Hned ve 2.min prohráváme 0-1. Ovšem kluci nabírájí obrátky a záčínájí připomínat urvaný vagon, během 10 min dáváme čtyři branky. Domácí hrají fotbal, kostelec dává goly. Ke konci poločasu přidává pátou branku dneska dobře hrající David Fröml. Ve druhém poločase se hraje vyrovnaný fotbal, máme několikrát šanci zvyšovat náskok, tvrdé střely Dombase končí na břevně nebo mimo. Chtěl bych pochválit celý mančaft, konkrétně: Dominika Coufala, Adama Grulicha a Toma Šindlera který se ujal své nové funkce znamenitě!!!!!!!!!