Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Šternberk 9.3.2013 (2002)

10. 3. 2013

   V sobotu dne 9. 3. 2013 jsme odehráli poslední turnaj této sezóny ve sportovní hale Ecce Homo ve Šternberku. V sestavě byli Coufal Dominik, Hradečný Marek, Pavlíček Jakub, Fröml David, Grulich Adam, Jurníček Michal, Oščádal Ondřej, Hladil Martin a Doležel Dalibor.

SOKOL Čechovice - FC Kostelec na Hané     0:1

   Krásná střela Adama Grulicha, která rozhodla toto utkání, byla bohužel jednou z mála pohledných věcí na tomto turnaji. V dobré šanci se ocitl David Fröml, ale brankář vytáhl parádní zákrok. Důležité body z prvního utkání byly naše.

SK Uničov - FC Kostelec na Hané     2:1

   Proti nejlepšímu týmu turnaje jsme nastoupili velmi odhodlaně a jako jediní jsme prohráli pouze o gól, poté co tvrdou střelu z přímého kopu, dorazil Adam na brankové čáře. V poslední minutě jsme vytvořili velký tlak, který už k vyrovnání nevedl.

FC Kostelec na Hané - FK Česká Třebová    0:0

   Další těžký soupeř předvedl důrazný výkon a zápas kluky dost bolel. Remíza byla zasloužená a cenná proti druhému týmu turnaje v konečném pořadí.

SK Slatinice - FC Kostelec na Hané    1:0

   Nejlepší týmy turnaje jsme měli úspěšně za sebou a nic nebránilo bodovému zisku v dalších utkáních. Jenže místo toho, abychom ukázali náš přehled a zkušenosti, jsme předváděli zmatenou hru a po zbytečné chybě v obraně obdrželi branku. Na gól jsme se už nezmohli.

FC Kostelec na Hané - FK Šternberk    0:1

   Ve stejném duchu pokračovalo i další utkání. Začali jsme sice více kombinovat, ale utkání nakonec rozhodla zase individuální chyba obránce.

FC Kostelec na Hané - SK Chvalkovice    2:0

   Proti nejslabšímu týmu turnaje jsme podali lepší výkon a po brance Adama a krásné střele Davida jsme jednoznačně vyhráli.

  Těžko se hodnotí takovýto turnaj. Největší opory zdaleka nepředvedli to, co se od nich čeká. Mile překvapil Martin Hladil a Míša Jurníček, na kterých je vidět pokrok a snaha vyrovnat se zkušenějším klukům. Věřím, že se z tohoto turnaje poučíme a začneme makat o to více na tréninku. Do začátku jarní části ligy máme na čem pracovat.