Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Šternberk 9. 2.2013 (2002)

11. 2. 2013

   V sobotu dne 9.2.2013 byl odehrán další turnaj ve sportovní hale Ecce Homo ve Šternberku. Tentokrát pro ročník 2002 a mladší, takže se mohli účastnit hráči celé starší přípravky. V sestavě byli Coufam Dominik, Hradečný Marek, Dohnal Matyáš, Klapka Lukáš, Pavlíček Jakub, Dvořák Zdeněk, Fröml David, Grulich Adam, Šindler Tomáš.

FC Kostelec na Hané - SK Uničov          0:1

   V prvním zápase jsme narazili na šikovného soupeře, který nám nedovolil vstřelit branku, a přes bojovný výkon jsme prohráli.

SK Slatinice - FC Kostelec na Hané       0:2

   Ve druhém utkání se podařilo vstřelit branku Davidovi a Kubovi a v celkem poklidném utkání jsme zvítězili.

FK Šternberk - FC Kostelec na Hané          0:0

   V tomto utkání byl pozitivní stále se zlepšující výkon brankáře Marka. Brána soupeře byla ovšem začarovaná. Přes šance Adama, který bohužel netrefil bránu a velkých šancí Matese, který byl nedůrazný, anebo ho zázračně vychytal brankář.

FC Kostelec na Hané - SK Hranice bílí      1:1

  Ve vyrovnaném zápase se podařilo Adamovi skórovat přímo z rohového kopu. Při nedůsledném bránění jsme však inkasovali a rozešli se soupeřem smírně.

FC Kostelec na Hané - SK Hranice zelení      0:1

    Nevýrazný výkon bez myšlenky a zasloužená prohra.

FC Kostelec na Hané - FK SAN JV Šumperk       0:0

   V zápase jsme se zase střelecky trápili. Výborným výkonem nás podržel v brance Marek, a proto třetí remíza v turnaji.

FC Kostelec na Hané - FC Olomouc       3:0

   V posledním utkání jsme po bezzubém začátku konečně uplatnili dovednosti, které trénujeme a dívčí tým jsme pěknými akcemi porazili.

   Velmi dobrým výkonem se do sestavy vrátil Marek Hradečný. Své si v obraně odehrál i Jakub Pavlíček. Nejvíce nasazení bylo vidět na dvojici Dohnal, Grulich. Bohužel se tato snaha nepodařila přetavit ve větší počet vstřelených branek. Přes pěkné umístění na čtvrtém místě jsem z odehraného turnaje rozmrzelý, jelikož znám schopnosti a dovednosti hráčů a mrzí mě, že se skoro nic z toho co trénujeme, neukázalo na hřišti. Věřím, že budeme společně pracovat na zlepšení.