Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Šternberk 2.12.2012 (2003)

18. 12. 2012

    Chladné zimní ráno nás přivítalo před halou Ecce Homo ve Šternberku. Zde se, přes velkou marodku v týmu, podařilo Kostelci vybojovat, dne 2. 12. 2012, skvělé druhé místo. Sestava v obsazení Grulich A., Coufal D., Hradečný M., Pavlíček J., Klapka L., doplnil mladý nadějný Karel Vlk, který během celého dne prokazoval, že je platným členem týmu i přes nízký věk.

 

FC Kostelec na Hané - HFK Olomouc     0:0

První utkání bylo, jako skoro vždy, spíše na rozkoukání. Remíza byla, s odstupem času, ztrátou bodů, jelikož tým HFK Olomouc skončil na posledním místě a rozdával body všem soupeřům. 

FC Kostelec na Hané - Sigma Olomouc      1:1

Zápas, od kterého jsme nemohli nic očekávat, se odehrával nad naše očekávání velmi dobře. Ještě minutu a půl před koncem jsme vedli 1:0, poté co profesor Pavlíček vyslal jeho obávanou dělovku. Remíza se Sigmou je velkým úspěchem a na turnaji jsme byli jediným týmem, který Sigmě vzal body.

FC Kostelec na Hané - FK Šternberk       2:1

První vítězství jsme mohli slavit po výhře nad FK Šternberk.

FC Kostelec na Hané - FK SAN JV Šumperk        2:0

FC Kostelec na Hané - Juventus Bruntál        3:1

Vlastním gólem vstoupil do utkání obávaný střelec Adam Grulich. Touha po napravení tohoto nešťastného momentu vedla k výbornému výkonu, který byl stvrzen skvělou nahrávkou na nováčka v týmu - Kaju Vlka, který vyrovnal na 1:1 a pomohl nastartovat parádní obrat. Ten pak dokonal dvěma góly Grulich.

FC Kostelec na Hané - TJ Hradec nad Mor.      4:1

Velmi důležité utkání s těžkým soupeřem jsme zvládli nadstandardně nádhernými trefami Domči Coufala a Kuby Pavlíčka jsme vyhráli jednoznačným výsledkem a zajistili si, už jisté druhé místo v turnaji.

FC Kostelec na Hané - Futsal Čelechovice       2:1

Do posledního utkání jsme šli s vědomím, že pokud vyhrajeme a Sigma zaváhá, můžeme ještě skončit první. Hráčům jsme ovšem raději nic neprozradili, aby je ve vypjatém derby nesvazovala nervozita. Utkání zase ozdobil krásným gólem Kuba Pavlíček, který po celý turnaj kraloval v obraném pásmu našeho týmu. Velmi dobře byl podporován Lukášem Klapkou, kdy společně znepříjemňovali život útočícím hráčům. Po inkasovaném gólu jsme zase šli do vedení po vstřelené brance Dominikem Coufalem. Když za stavu 2:1 chytil Marek Hradečný penaltu a tím potvrdil jednoznačně roli jednoho z nejlepších brankářů turnaje, byl důvod začít hodně oslavovat.

   S jedním hráčem na střídání jsme dokázali v konkurenci kvalitních týmů, uhrát skvělé druhé místo. Za celý tým trenérů chci ještě jednou poděkovat za neskutečnou bojovnost celého týmu a předvedené výkony.