Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bexim cup 22.12.2012 - Kostele na Hané

24. 12. 2012

     Dne 22.12.2012 byl uspořádán  v Kostelci na Hané halový turnaj ve spolupráci společnosti Bexim Paletten a FC Kostelec na Hané. Bexim cupu se účastnilo 6 týmů, které na konci kalendářního roku ukázaly maximum ze svého herního umu. Na hráče čekaly krásné poháry, medaile, ceny pro nejlepší hráče a další dobroty. Díky tomu se motivace hráčů min. zdvojnásobila a studené klima v hale se brzy vyhřálo.

 

FC Kostelec na Hané - TJ Jiskra Brodek u Konice     0:0

V prvním utkání se hráči Kostelce zase rozehřívali a na výkonu to bylo znát. V celkem vyrovnaném utkání byl nakonec bod za remízu úspěchem.

FC Kostelec na Hané - 1. SK Prostějov     0:1

Ani v druhém utkání se herní projev nezlepšil a po velmi vlažném výkonu přišla zasloužená prohra od suveréna turnaje. Hráči už byli myšlenkami u štědrovečerní večeře a vypadalo to na pěknou ostudu před domácím publikem. Před hráči stála nelehká cesta k úspěchu na turnaji. Bylo potřeba ve všech následujících zápasech vyhrát na úkor kvalitních týmů.

FC Kostelec na Hané - Sigma Lutín     1:0

První a velmi důležitý krok jsme udělali po vydřené výhře nad nejslabším týmem turnaje. Ranou z dálky ho zařídil Kuba Pavlíček.

FC Kostelec na Hané - Sokol Určice     2:0

Stoupající výkonnost byla znát ve čtvrtém utkání, kdy se projevila větší bojovnost a touha po vítězství. Brankami Adama Grulicha a Dominika Coufala jsme si udrželi naději se porvat o některý z pohárů.

FC Kostelec na Hané - TJ Sokol Čechovice     1:0

Před posledním utkání bylo jasné, že jedině výhra posune tým Kostelce na druhé místo. Ostatní výsledky znamenaly nepopulární čtvrté místo. Když před koncem zápasu Adam Grulich vstřelil rozhodující branku, tak celá hala bouřila a odpočítávala sekundy, které tým dělily od výhry a krásného druhého místa. Sokol se naštěstí nezmohl ani na útok a upřímné oslavy mohli propuknout v plné míře.

Chtěl bych tímto poděkovat všem organizátorům, rodičům, realizačnímu týmu a hráčům za výbornou spolupráci v roce 2012 a přeji všem krásné, klidné svátky. Hodně štěstí a zdraví do nového roku 2013. O to ostatní už se porveme na hřišti!

Sestava: Jakub Pavlíček, Dominik Coufal, Adam Grulich, Tomáš Šindler, Martin Kučera, Martin Hladil, Michala Popelka, Michal Jurníček, Peřinka Jiří, Klapka Lukáš, Hradečný Marek.

Pořadí:

1) 1. SK Prostějov

2) FC Kostelec na Hané

3) TJ Jiskra Brodek u Konice

4) TJ Sokol Čechovice

5) Sokol Určice

6) Sigma Lutín