Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. KOLO OFS Určice 10.6.2013

13. 6. 2013

V Určicích dne 10.6.2013 nás přivítalo deštivé počasí, které se naštěstí brzy umoudřilo, a mohli se odehrát všechny plánované zápasy.

Kostelec - Klenovice     2:2

V prvním utkání nás čekal tým stále se zlepšujících Klenovic, který jsme měli porazit. Delší tréninkový výpadek, z různých důvodů, se podepsal na naší hře, která bohužel ztratila všechny natrénované prvky. Před koncem jsme drželi jednobrankové vedení. Poté co se rozhodčímu zřejmě ucpala píšťalka, jsme v závěru, po zřejmém faulu na Matesa, dostali gól. Škoda jen, že naše vedení nebylo alespoň o pět gólů a nemuseli bychom spoléhat na rozhodnutí někoho jiného.

Střelci: Mates, Dalibor.

 

Kostelec - Němčice     2:6

Hráči Němčic dokazovali od první minuty veliké nasazení a lepší technickou vyspělost. V prvním poločase jsme ustrašeně odkopávali míč od naší brány a soupeř si zopakoval tréninkovou střelbu na bránu. V druhém poločase se hráči Kostelce konečně přestali ustrašeně dívat co se to děje na hřišti a hra se vyrovnala. Povedlo se vstřelit i dvě branky, což je výsledkem mnohem většího nasazení a odvážnější hry dopředu.