Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. KOLO OFS Brodek u Konice 19.5.2013

20. 5. 2013

   Slunečné počasí nás přivítalo v neděli 19. 5. 2013 opět v horském prostředí v Brodku u Konice. V plné sestavě jsme navázali na dobré výsledky z minulého kola a podařilo se přivést plný počet bodů. Sestava: Coufal Dominik, Hradečný Marek, Matyáš Dohnal, Šindler Tomáš, Kudláček Ondřej, Dvořák Zdeněk, Popelka Michal, Klapka Lukáš, Jurníček Michal, Doležel Dalibor, Grulich Adam, Kučera Martin.

 

TJ Smržice - FC Kostelec na Hané     3:4

    Na výhry o deset gólů z minulého kola jsme mohli okamžitě zapomenout, jelikož soupeř předváděl mnohem důraznější hru a po celý zápas nás nepustil do většího vedení. V brance chytal hráč Kostelce Jakub Pavlíček, který je na hostování ve Smržicích, takže utkání mělo zvláštní náboj. Jeho výkon v brance byl doopravdy dobrý, a byl to jeden z hlavních důvodů, proč jsme se nemohli prosadit. Vše prolomil svojí oblíbenou kličkou do středu hřiště a střelou k tyči Matyáš Dohnal. Po dorážce stejného hráče jsme vedli už o dva góly. Vzápětí však naše obrana zapomněla na všechny útočící hráče a ti z bezprostřední blízkosti Markovi nedali šanci. Ve druhém poločase se důrazem prosadil Dalibor Doležel. Běžícího hráče směrem k naší brance jen sledoval obránce a rozhodl se dopřát hráči soupeře vstřelit gól a tudíž nezasáhnout. Poté přišlo načasované střídání a během deseti vteřin na place vstřelil branku Martin Kučera. Do konce utkání už jsme jen bránili dvoubrankový náskok, kdy po zbytečných chybách jsme dostali ještě gól na 3:4. V dramatické koncovce odmítl dělbu bodů, několika pěknými zákroky, Marek Hradečný.  Střelci: Mates 2x, Dalibor 1x, Martin K. 1x.

FC Kostelec na Hané - Sokol Určice    6:1

    Neomluvenou, neúčast týmu Olšan zachránil narychlo domluvený zápas s týmem Určic. První branku vstřelil hlavou, probuzený střelce Dalibor Doležel. Poté se však naši hráči smířili s rolí diváka a pozorovali, jak jim hráči soupeře vezou míč až do svatyně. V tento okamžik nás soupeř docela přehrával a trenéři přemýšleli jaké změny v sestavě udělat, abychom mohli myslet na vítězství. Zůstali jsme u hraní na dvě pětky, což se nakonec ukázalo jako správná volba. Paradoxně nám pomohl klasický Lukášův odkop, který naštěstí tentokrát dopadl za zády překvapeného brankáře. Poté Dominik Coufal vyškolil dva obránce a zkušeně zakončil střelou k tyči. Po této krásné brance už se nám hrálo lépe a do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním si náskok minimálně udržet. Začali jsme prostřídávat jednotlivé hráče a výsledkem by gól Zdendy Dvořáka, kdy se na hranici malého vápna nemýlil jeho nevypočitatelnou bodlo-šajtlí. Střelou k tyči pak navýšil skóre Adam Grulich a utkání uzavřel gólem Dalibor. Střelci: Dalibor 2x, Lukáš 1x, Dominik 1x, Zdenda 1x, Adam 1x.

   Zápasy proti nejlepším týmům soutěže byly vyrovnané a vybojované body nás posunuly na druhé místo tabulky za TJ Smržice.