Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. KOLO OFS Brodek u Konice 5.5.2013

12. 5. 2013

   V neděli 5. 5. 2013 jsme v horském prostředí v Brodku u Konice, v chladném počasí uhráli vítězná utkání i bez tří hráčů základní sestavy. Na turnaji hráli Coufal Dominik, Hradečný Marek, Matyáš Dohnal, Šindler Tomáš, Kudláček Ondřej, Dvořák Zdeněk, Popelka Michal, Klapka Lukáš.

1. SK Prostějov - FC Kostelec na Hané     1:5

   Mladý tým Prostějova byl sice šikovný, ale branky střílel Kostelec a zaslouženě vybojoval tři body. Po taktickém pokynu ukázal jednoduchost fotbalu Mates Dohnal, který udělal kliku do středu hřiště a střelou k tyči dává první gól. Stejný hráč vstřelil další dvě branky. Přidal se i Dominik Coufal a zápas uzavřel Ondra Kudláček. Střelci: Mates 3x, Dominik 1x, Ondra 1x.

Plumlov - FC Kostelec na Hané     16:0

  Mates, Dominik, Mates, Lukáš, Mates, Dominik, Lukáš, Mates, Lukáš, poločas, Mates, Dominik, Mates, Ondra, Lukáš, Míša a na závěr Zdenda Dvořák! Střelci: Mates 6x, Lukáš 4x, Dominik 3x, Ondra 1x, Míša 1x, Zdenda 1x.  

FC Kostelec na Hané - Brodek u Konice    11:1

   Další kanonádu otevřel překvapivě zase Mates. Po nepříjemné faulu na Dominika skóruje Mates. Krásná nahrávka Dominika a Mates uzavírá hetrik. Poté se konečně dočkal i Dominik. Druhý gól v neděli přidal i Míša Popelka. Střela z dálky a Dombas znovu skóruje. Konečně si zachytal i Mára. Ondra ovšem tolik toužil po vstřelení další branky, až se mu to povedlo do vlastní branky. Poté utekl Mates a skóroval přesnou střelou k tyči. Branku vstřelil opět i Ondra Kudláček, tentokrát do správné, soupeřovi branky J Po poločase góly přidával už jen elitní sniper Mates. Všemu ale předcházela kvalitní rozehra od Toma Šindlera. Střelci: Mates 7x, Dominik 2x, Míša 1x, Ondra 1x.

   Věřím, že příště bude marodka menší a zvládneme utkáním, i proti výkonnějším soupeřům se stejným tahem na bránu, jako na tomto turnaji.