Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. KOLO OFS - NĚMČICE NAD HANOU 28.4.2013

28. 4. 2013

   První turnaj na jaře se odehrál v neděli 28.4.2013 v Němčicích nad Hanou, kde nás přivítalo poměrně chladné počasí. Hřiště bylo kvalitně připraveno a nic nebránilo získání prvních jarních bodů. Sestava: Coufal D., Grulich A., Doležel D., Dohnal M., Fröml D., Šindler T., Kučera M., Hradečný M., Klapka L.

Klenovice n. H. – FC Kostelec n. H.    3:5

   Neuběhli ani tři minuty a už jsme prohrávali o dva góly po zbytečných chybách. V útoku začala řádit dvojice Dohnal, Grulich, kdy po střele Adama dorážel do prázdné brány Mates. Bohužel přišla další hrubka v obraně a prohrávali jsme zase o dvě branky. Začali jsme více běhat a tlačit na soupeře. Po krásné nahrávce Adama skóroval zase Mates. V druhém poločase se nenechala zahanbit ani druhá útočná dvojice Doležel, Fröml a po krásné střele Dalibora, pomohla týmu vyrovnat. Do útoku se konečně zapojil i zbytek týmu a zkušená nahrávka Dominika Coufal uvolnila Adama a ten se nemýlil. Vítězství potvrdil Lukáš Klapka střelou z poloviny hřiště. Góly: Dohnal - 2, Grulich - 1, Doležel - 1, Coufal - 1, Klapka - 1.

FC Kostelec n. H. – Němčice n. H.     4:7

   V druhém utkání jsme naopak zaskočili soupeře my a otevřeli skóre brankou Matesa. Rychle nabité vedení jsme velmi rychle ztratili nedůrazem v obraně. Po standardce jsme jen koukali, jak volný hráč Němčic doráží do prázdné brány. Vyrovnat se podařilo Dominikovi pěkným lobem, poté co vyslal dalekonosnou střelu Adam. Do poločasu stihl ještě navýšit skóre velmi podařenou střelou Mates. V druhé polovině utkání nás zaskočila tečované střela a bylo zase vyrovnáno. Poté se nedomluvil Dominik s Markem a dostali jsme další zbytečný gól. Do utkání nás vrátil zase první útok, kdy po nahrávce Adama vstřelil gól Mates. V zápase to bylo jak na houpačce. Zatímco soupeř dále bránil velmi kompaktně, tak naše obranná hra se úplně rozpadla a do konce utkání jsme třikrát inkasovali. Góly: Dohnal - 3, Coufal - 1.

Na začátek druhé poloviny sezóny jsme předvedli nervózní, ale slušný výkon. Proti třetímu týmu podzimní části jsme ztratili body ve vyrovnaném utkání a v prvním utkání jsme dokázali otočit nepříznivý stav. Na tréninku se budeme intenzivně věnovat nácviku autového vhazování, kvalitnější rozehře a lepší podpoře obránců v útočné hře.