Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. KOLO OFS - Brodek u Konice 21.10.2012

23. 10. 2012

    Ti nejšikovnější z nás, kteří našli fotbalové hřiště v Brodku u Konice, což nebylo vůbec jednoduché, odehráli dne 21.10.2012 tři zápasy. Počasí nám přálo a slunného dne jsme využili k vybojování plného počtu bodů.

FC Kostele na Hané - SK Jesenec     24:0

   První zápas byl na zahřátí. Vypadalo to jako, když se spolek šachistů rozhodl zkusit fotbalový turnaj a naši kluci tento tým vyprovodili až příliš krutým výsledkem.  Snaha byla vidět na obou týmech a věřím, že kluci z Jesence se brzy zlepší. Góly dávali: Grulich - 10, Coufal - 5, Dohnal - 4, Pavliček - 4, Hradečný - 1.

FC Kostelec na Hané – Sokol Určice    6:1

   Druhé utkání už bylo mnohem vyrovnanější. Kluci předvedli velmi bojovný výkon a díky brankám dvojice Grulich a Dohnal porazili Určice nakonec jednoznačným výsledkem. Střelci: Dohnal - 2, Grulich - 2, Šindler - 1, Coufal - 1.

Jiskra Brodek u Konice – FC Kostelec na Hané   1:6

   Do třetího zápasu se promítla únava. Tým se ovšem semknul a trpělivou hrou nakonec porazil domácí 6:1. Branky dávali: Coufal - 2, Dohnal - 2, Klapka, Šindler. Kluky nelze než ještě jednou pochválit a budeme doufat, že neusneme na vavřínech. Atmosféra byla výborná a divákům děkujeme moc za podporu!

Sestava: Coufal, Šindler, Klapka, Grulich, Pavlíček, Hradečný, Dohnal, Hladil.