Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo OFS - Kostelec n. H. 6.10.2012

8. 10. 2012

FC Kostelec n. H. – Čechovice    3:11

Dne 6. 10. 2012 jsme pořádali domácí turnaj v Kostelci na Hané. V minulém turnaji jsme dvakrát vyhráli, aniž bychom se moc zapotili. Do prvního utkání jsme tedy nastoupili plni optimismu a začali hodně vláčně. Než jsme se stačili rozkoukat, prohrávali jsme už o dva góly. V prvním poločase se dokázal gólově prosadit pouze Kuba Pavlíček. V druhém poločase se podařilo střelit další dvě branky. Obě vsítil, po pěkné akci celého týmu, Matyáš Dohnal. V obraně jsme však byli hodně nedůrazní a zcela opuštěný brankář Marek Hradečný inkasoval dalších šest gólů. Utkání bylo ukončeno s nelichotivým výsledkem 3:11 pro tým Čechovic.

 

FC Kostelec n. H. – Haná Prostějov     4:5

V druhém utkání jsme se postavili týmu Haná Prostějov. Po důrazné rozmluvě v kabině vstoupili kluci do zápasu mnohem zodpovědněji a utkání bylo velmi vyrovnané. Krásnými třemi brankami se ukázal Adam Grulich, který ke své pověstné bojovnosti přidal i klid do zakončení. Prosadit se podařilo i Tomášovi Šindlerovi, který ukázal důraz před brankou soupeře. Bohužel se na útok soustředil celý tým a často jsme zapomínali na zadní vrátka. To se také několikrát vymstilo a utkání skončilo přísnou prohrou 4:5.

I přes dvě porážky se, min. v druhém zápase, ukázalo několik pozitivních věcí. Dokázali jsme bojovat do poslední chvíle i přes nepříznivý výsledek. Věřím, že někteří hráči si uvědomili, proč je potřeba chodit na trénink a dělat tam to co mají. A velmi nás potěšilo, jak se hráči dokázali navzájem povzbuzovat. Hlavu nahoru a v příštím zápase ukážeme co v nás je!

Sestava: Coufal, Šindler, Klapka, Grulich, Peřinka, Pavlíček, Hradečný, Dohnal, Dvořák, Hladil, Hercík, Popelka