Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změny domluvené na setkání s rodiči

1. Vznikla nová rubrika "Docházka", ve které pod aktuálním rokem a měsícem najdete docházku za uplynulý měsíc. Dosti slabou docházku v lednu 2013 připisuji hlavně virovým epidemiím a věřím, že další měsíce dají na tento zapomenout.

2. Na schůzce s rodiči bylo domluveno pravidelné placení příspěvků na chod přípravky a to 100,- za měsíc. Toto ustanovení platí pro starší i mladší přípravku. V lednu bylo placeno 200,- jako členský příspěvek klubu a 100,- na registraci hráče. Kdo zaplatil v lednu 300,-, platí od února 100,- za každý další měsíc. Vybrané peníze budou použity na:

- placení členských příspěvků klubu,

- dorovnání startovného (startovné na turnaji bude 100,-, ať je počet hráčů i cena jakákoliv),

- na náklady souvisejícími s chodem přípravky (soustředění atd.)

Žádám rodiče, kteří ještě neuhradili poplatek 300,-, aby tak neprodleně udělali. Peníze vybírá trenér mladší přípravky Petr Peřinka a trenér starší přípravky Karel Vitámvás.

Nabízí se i možnost předplatit si určitý počet měsíců.

3. Dále bylo doporučeno omlouvání z tréninku a potvrzování účasti na turnaji. Vyvarujeme se tak tomu, že Vaše děti (naši hráči) budou místo tréninku běhat, tam kde nemají. Budeme moci včasně plánovat nominaci, po které jste tak toužili. A budeme dopředu vědět, kdo se zápasu doopravdy zúčastní.

Stalo se už několikrát, že hráč nominovaný na zápas se dopředu neomluvil a kolikrát ani na následném tréninku. Komplikace tímto způsobené snad nemusím popisovat. Zatím bylo vše necháno bez povšimnutí, ale do budoucna bude důrazně řešeno!

Možnost potvrzení je na stránkách přípravky v rubrice Nominace - Potvrzení nominace, anebo na mailu či tel. čísle, každého trenéra (stačí SMS).

V opačném případě bude hráč vyřazen z nominace na další utkání. V případě opakované, neomluvené neúčasti na tréninku, bude hráči odepřena možnost tréninky navštěvovat.

Apeluji tímto na rodiče a hráče mladší přípravky, kde se změní trenér a společně s tím je potřeba i změnit přístup všech zúčastněných! Jedná se o trénink fotbalového klubu!