Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odchod Jakuba Pavlíčka do žáků

13. 3. 2013

Chtěl bych touto cestou trošku objasnit odchod Jakuba Pavlíčka do žáků FC KnH. Tyto informace mám bohužel jenom zprostředkovaně, jelikož se mnou se o jednání nikdo nepokusil. Jedná se údajně o rozhodnutí Kuby a jeho rodičů, kdy usoudili, že tréninky žáků budou pro Kubu větším přínosem. Dále pak bylo pro rodiče Jakuba nepřijatelné platit příspěvky ve výši 100,- měsíčně na chod přípravky.

K celé věci chci uvést, že Jakub Pavlíček do dnešního dne neuhradil ani 200,- jako příspěvek klubu FC KnH, tak ani 100,- na registraci = bez platné registrace v soutěžním utkání nemůže nastoupit.

Dále bych chtěl uvést, že z mého pohledu trénování se staršími hráči může Kubovi jedině prospět, jelikož v přípravce hodně vsázel na věkový rozdíl (s ním spojené výhody) a jeho výkonový progres byl menší a menší. Trošku mě mrzí komunikace s rodiči, kdy na schůzi rodičů a ani nikdy později se nepokusili komunikovat danou věc s poplatky. Také jim nebylo zapotřebí nahlásit odchod Jakuba do starších žáků. Myslím, že to asi mluví za vše, takže přeji Kubovi, ať se mu u žáků daří a dělá další pokroky!

Karel Vitámvás