Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. mistrovský zápas 12.10.2014

V neděli 12. 10. 2014 jsme na domácím hřišti odehráli další kolo soutěže mladších žáků. Hostující tým z Brodku u Prostějova přijel připravený a plný odhodlání porazit náš tým.

Sestava: Hradečný, Grygarová, Drápal, Pavlíček, Kořenovský, Moťka, Klapka, Doležel, Chmelo, Dohnal, Slavíček, Karásek.

TJ FC Kostelec na Hané – Brodek u Prostějova     11:0  (2:0)

V první poločase soupeř předváděl kvalitní výkon a jeho obrana byla těžko prostupná. Prolomit se to podařilo až při osvědčené kombinaci, kdy Dalibor našel krásnou „uličkou“ Matyho a ten střelou podél brankáře otevřel skóre utkání. Ke konci poločasu se ke svému velkému sólu rozběhl Ondra Slavíček a prostřeli brankáře hostí.

V druhém poločase soupeři trošku došly síly a naši kluci byli výrazně efektivnější při zakončování akcí. Brankostroj rozjel Lukáš Klapka. Poté Luky nahrál Matymu, který vstřelil svůj druhý gól. Další kombinaci zakončil Dan Moťka. Kuba Pavlíček skóroval hlavou po rohu od Lukyho. Z dálky se nebál vystřelit i Fana Karásek, který vstřelil sedmý gól. Dalším gólem se přidal ke střelcům i Vojta Kořenovský. Poté si dal hostující hráč vlastní gól, když tvrdou střelou skoro protrhl síť. Desátým gólem Maty završil hattrick a skóre uzavřel nekompromisní střelou k tyči Kuba Pavlíček.

Střelci: Dohnal 3, Pavlíček 2, Klapka, Slavíček, Kořenovský, Moťka, Karásek.

            Rozhodně se nejednalo o jednoduchého soupeře, jak by se mohlo zdát, dle konečného výsledku. Hráči z Brodku jsou houževnatí a důrazně hrají tělem. Naše kluky chci pochválit za předvedené akce a zodpovědnou hru v obraně. Markovi gratuluji k další vychytané nule.